Note: Click on the linked heading text to expand or collapse accordion panels.

Możesz wykonać 4 aplikacje na paznokcie dłoni lub na paznokcie u stóp

Przy poprawnej aplikacji Manirouge efekt będzie utrzymywał się do 2 tygodni na Twoich paznokciach dłoni oraz do 6 tygodni na Twoich paznokciach u stóp.

Zaokrągloną cześć ozdob przyłóż do nasady paznokcia, a następnie postępuj zgodnie z instrukcją aplikacji.

Nie ma takiej potrzeby. Ozdoby Manirouge nie wymagają użycia top coatu.

Dla wzmocnienia efektu, a także jeśli lubisz, gdy Twoje paznokcie są twardsze, możesz użyć bazy oraz top coatu hybrydowego. Manirouge nakładasz na płytkę paznokcia, następnie odtłuszczacz naklejkę, nakładasz na nią bazę hybrydową, którą utwardzasz w lampie LED/ UV. Na utwardzoną bazę nakładasz warstwę top coatu hybrydowego.

Ozdobę Manirouge pokrytą top coatem hybrydowym ściągasz dokładnie w taki sam sposób jak ozdobę Manirouge bez top coatu hybrydowego. Podważ jej krawędź, a następnie wprowadź oliwkę i delikatnie, za pomocą ściągaczki lub drewnianego patyczka, odklej. Więcej informacji uzyskasz, oglądając nasz film instruktażowy "Jak ściągnąć ozdoby Manirouge?"

Jak najbardziej! Ozdoby Manirouge możesz używać na paznokcie żelowe, akrylowe oraz hybrydowe.

Przygotuj naczynie ciepłej wody, dodaj sok z cytryny, zamocz palce na około 1 minutę, a następnie podważ ozdobę i delikatnie, za pomocą drewnianego patyczka bądź ściągaczki, odklej od paznokcia.

Obejrzyj nasz film instruktażowy pt. "Porady Manirouge", by uzyskać informacje dotyczące aplikacji. Możesz także skorzystać z naszych szkoleń online i tam odpowiemy na Twoje pytania dotyczące aplikacji.

Prawdopodobnie Twoja płytka paznokcia nie była odpowiednio oczyszczona oraz odtłuszczona. Zwróć uwagę przy następnej aplikacji na to, aby Twoja płytka paznokcia była pozbawiona wszelkich tłuszczów, pozostałości lakieru, narastających skórek.

Przy aplikacji zwróć uwagę na to, żeby docisk naklejki do krawędzi paznokcia był dość silny. Ozdoby termiczne są aktywowane zarówno przez ciepło, jak i przez docisk. Jeśli po kilku dniach zauważysz , że ozdoba zaczyna odchodzić - owiń transparentną folię wokół paznokcia i ogrzej ozdobę. Więcej informacji na ten temat uzyskasz w filmie instruktażowym "Porady Manirouge".

Możesz, nie jest to natomiast rekomendowane. Suszarka do włosów ma zbyt duży powiew powietrza i nie zmiękcza odpowiednio ozdoby, co powoduje trudności przy aplikacji. Mini Heater Manirouge ma dostosowaną temperaturę, która odpowiednio zmiękcza ozdobę, znacznie ułatwiając aplikację. Aby uzyskać więcej informacji na temat alternatywnych źródeł ciepła – zobacz nasz film instruktażowy „Porady Manirouge“.

Ozdoby Manirouge zostały przetestowane dermatologicznie i nie wywołują alergii oraz podrażnień. Klej wiążący ozdoby z paznokciem jest klejem całkowicie bezpiecznym dla skóry i płytki paznokcia.

Jeśli będziesz ostrożna przy ściąganiu, nie będziesz odrywać ozdób siłą i zastosujesz się do instrukcji ściągania ozdób wówczas Twoje paznokcie są całkowicie bezpieczne.

Jak najbardziej. Ozdoby Manirouge są dobrą alternatywą na trudny okres przejściowy, zanim odrośnie Twoja płytka paznokcia, ponieważ zabezpieczają osłabioną płytkę przed dodatkowymi urazami.

Oczywiście, ozdoby Manirouge ochronią Twoją płytkę przed uszkodzeniami mechanicznymi, wspomagając jej przyrost i powrót do dobrej kondycji.

Nie były. Dla firmy Manirouge testowanie na zwierzętach jest niedopuszczalne.