Jak zrobić MANIROUGE?

Przygotuj wszystkie potrzebne akcesoria, aby mieć je pod ręką.

1.Odtłuść płytkę paznokcia

Przed aplikacją dokładnie umyj ręcę oraz bardzo dokładnie odtłuść płytkę paznokcia. Płytka musi być czysta i sucha. Wszelkie zanieczyszczenia takie jak kurz i tłuszcz mogą negatywnie wpłynąć na trwałość ozdób. Pamiętaj o dokładnym odsunięciu skórek.

2. Dopasuj odpowiedni rozmiar

Przy dobieraniu rozmiaru – pamiętaj, aby ozdoba nie dotykała skórek paznokcia – zawsze wybieraj rozmiar minimalnie mniejszy.

3.Przetnij na pół

Wybraną ozdobę przetnij po środku na pół i odklej od podkładu, pamiętając by nie dotykać części klejącej w miejscu, które będzie miało styczność z paznokciem.

4.Podgrzej

Używając Manirouge Mini Heater, ogrzej ozdobę prez 5-6 sekund.

5.Nałóż na paznokieć

Zaokrągloną część ozdoby naklej u nasady paznokcia
WYSZSTKO RÓB podczas gdy ozdoba jest podgrzana.

WSZYSTKO RÓB

na gorąco!

6.Wygładź

Wygładź ozdobę najpierw po środku, później po bokach.

7.Naciągnij

Podczas aplikacji warto delikatnie naciągnąć ozdobę. Nakładamy u nasady paznokcia, podgrzewamy jeszcze raz i lekko naciągamy w kierunku wolnego brzegu. Następnie wygładzamy boki paznokcia.

8.Spiłuj

Dokładnie i delikatnie spiłuj pilnikiem o gradacji 180/240 nadmiar ozdoby wystającej poza płytkę paznokcia. Piłuj pod kątem 90 stopni ruchem z góry do dołu. Zwróć uwagę czy dokładnie spiłowałaś ozdobę, w innym wypadku spowoduje to szybkie odklejanie się ozdoby.

9.Wypoleruj

Bardzo dokładnie wypoleruj krawędzie paznokcia polerką o gradacji najelepiej 1200/4000. WYSZYSTKO RÓB podczas gdy ozdoba jest podgrzana.

Jak zrobić MANIROUGE?

z hybrydą

1.Odtłuść ozdobę!

2. Zaaplikuj bazę hybrydową

3.Utwardź pod lampą LED/UV

4.Zaaplikuj TOP hybrydowy

5.Utwardź TOP pod lampą LED/UV

6.Zmyj warstwę dyspersyjną

Gotowe!

Teraz jesteś
#jedynawswoimrodzaju