WHO RUN THE WORLD? Girls!

HISTORIA MARKI

Manirouge to młoda, polska marka, która została stworzona przez dziewczyny dla dziewczyn. Jej pomysłodawczyni Klaudia szukając sposobu na wyrażenie siebie, uczynienia życia kobiet łatwiejszym i piękniejszym, szukała rozwiązania dla ciągłego problemu z jakim mierzą się kobiety. Dotychczasowe rozwiązania na rynku pozwalały posiadać trwały manicure kosztem zdrowia płytki paznokcia, bądź zdrowy manicure kosztem jego trwałości. Po ponad roku prób poszukiwania produku, który zapełniłby lukę między klasycznymi lakierami, a manicure żelowym, hybrydowym, stworzyła Manirouge – ozdoby termiczne.

Proces tworzenia produktu był niezmiernie ciekawą drogą. Zaczynając od poszukiwania odpowiedniego surowca, badania rynku, opanowania procesu technologii produkcji, kończąc na analizie średniej szerokości płytki paznokcia u kobiet.

Sklep online został otwarty 12 maja 2017 roku i tego samego dnia dokonano pierwszej sprzedaży. Manirouge to całkowicie polska marka, sprzedająca głównie na rynku polskim oraz od niedawna na rynku meksykańskim.

Manirouge jest marką inspirowaną Paryżem, stolicą mody.  Kreujemy codziennie nowe projekty, wierząc że sztuka designu i pragnienie indywidualizacji są bliskie każdej kobiecie na całym świecie.
Celem marki Manirouge jest uświadomienie kobietom, że każda z nas może wyrażać siebie na wiele sposobów, być niezależna, realizować swoje marzenia , a także zrozumieć, że jest jedyna w swoim rodzaju.

MANIFEST #ManirougeGirl

Jesteś oryginalna i wyjątkowa

NIE MA DRUGIEJ TAKIEJ SAMEJ

WYRAŹ SIEBIE

razem z MANIROUGE

TWÓRZ NIESKOŃCZONE KOMPOZYCJE

bądź artystką własnego ciała

Bądź zawsze modna i pewna siebie

Bądź odważna i pamiętaj, że

największą wartością

JESTEŚ TY SAMA

CIESZ SIĘ Z TEGO, ŻE WYRÓŹNIASZ SIĘ

I ZAWSZE BĄDŹ SOBĄ

ZAWSZE CZUJ SIĘ WYJĄTKOWĄ

Zawsze czuj się tą jedyną, bo nie ma

drugiej takiej jak Ty...

Jesteś jedyną w swoim rodzaju #ManirougeGirl
  • Jesteś jedyną w swoim rodzaju kobietą
  • Jesteś jedyną w swoim rodzaju żoną
  • Jesteś jedyną w swoim rodzaju dziewczyną
  • Jesteś jedyną w swoim rodzaju mamą
  • Jesteś jedyną w swoim rodzaju siostrą
  • Jesteś jedyną w swoim rodzaju córką
  • Jesteś jedyną w swoim rodzaju przyjaciółką
  • Jesteś jedyną w swoim rodzaju paznokciarą
  • Jesteś jedyną w swoim rodzaju #ManirougeGirl